Testo 350 - jednostka sterująca  

Dodaj recenzję:
  • Producent: Testo
  • Dostępność: Jest Jest  (1 szt.)
  • Korzystanie z analizatora oraz przekazywanie danych pomiarowych nawet, gdy przewód ze spalinami znajduje się w pewnej odległości od miejsca regulacji - właściwość ta jest szczególnie korzystna w przypadku na przykład palników przemysłowych.

  • Dane pomiarowe mogą być przekazywane z analizatora do jednostki sterującej. Oznacza to, że analizator może pozostać w miejscu pomiarowym w celu przeprowadzenia dalszych pomiarów, a jednostka sterująca może zostać zabrana w inne miejsce w celu przetworzenia danych pomiarowych.

  • W celu chronienia wyświetlacza podczas wykonywania długotrwałych pomiarów oraz podczas transportu, możliwe jest zamontowanie jednostki sterującej do analizatora częścią spodnią do góry

  • Duży kolorowy wyświetlacz graficzny  

Jednostka sterujące testo 350 wyświetla dane pomiarowe i steruje systemem pomiarowym, zawiera akumulator, przechowywanie danych, interfejs USB i magistralę danych Testo

Opis produktu

Jednostka sterująca to część pomiarowa i wyświetlająca urządzenia testo 350. Można ją zdjąć i może ona standardowo być wyposażona w akumulator litowo – jonowy. Wszystkie ustawienia dokonywane są za pomocą przycisku kursora. Dane pomiarowe prezentowane są na kolorowym wyświetlaczu graficznym. Dzięki wewnętrznej pamięci, dane pomiarowe mogą być przekazywane z analizatora do jednostki sterującej. Jeśli to konieczne, możliwe jest jednoczesne korzystanie z kilku analizatorów i tylko jednej jednostki sterującej.

 

Zakres dostawy

Jednostka sterujące testo 350 wyświetla dane pomiarowe i steruje systemem pomiarowym, zawiera akumulator, przechowywanie danych, interfejs USB i magistralę danych Testo.
Ogólne dane techniczne

 

Wymiary: 88 x 38 x 220 mm

Czas pracy: -5 do +45 °C

Obudowa: ABS

Klasa zabezpieczenia: IP40

Typ baterii: Baterie litowe

Żywotność baterii: 5 h (bez podłączania bezprzew.)

Rozmiar wyświetlacza: Rozdzielczość 240-340

Funkcje wyświetlacza: Kolorowy graficzny z rozdzielczością

Maksimum: 2 MB (250,000 wartości pomiar.)

Temperatura składowania: -20 do +50 °C

Waga: 440 g