Zegary i termometry

Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Brak Brak  (0 szt.)

Każdy z oferowanych przez nas zegarów odporny jest na warunki atmosferyczne, opcjonalnie może być synchronizowany poprzez GPS. Nowoczesne i ponadczasowe wzornictwo charakteryzuje oferowane zegary LED, które są odpowiednie dla każdego typu otoczenia, zapewniając optymalną trwałość, punktualność i czytelność, nawet z dużych odległośc

Zegary w technologii Prestige Line są kompaktowymi zegarami o dużych możliwościach konfiguracyjnych. Intuicyjne menu użytkownika pozwala w pełni spersonalizować rodzaj wyświetlanej informacji. Urządzenia posiadają pamięć trwałą, przechowującą wprowadzone ustawienia. Zestaw składa się z zegara oraz pilota zdalnego sterowania. Zegar może być wyposażony opcjonalnie w moduł satelitarnej synchronizacji czasu.
Zegar umożliwia:
- dostosowanie czasu wyświetlania parametrów,
- dostosowanie formatu daty,
- wyłączenie migania dwukropka sekundnika,
- automatyczną regulację jasności,
- czasowe wygaszenie wyświetlacza,
- automatyczną satelitarną synchronizację czasu (opcja),
- automatyczną zmianę czasu z zimowego na letni i z letniego na zimowy (opcja).

 

 


Technologia Hermetyczna

 


 


Zalewa polimerowo - żywicowa pozwoliła uzyskać stopień ochrony IP67. Gwarantuje to oprócz wysokiej ochrony na warunki atmosferyczne, łatwość utrzymania wypełnień w czystości (można myć myjką). Urządzenia można serwisować od frontu co daje możliwość wymiany modułu w kilka minut.

 

 


Technologia z zabudową aluminiową i pleksą

 


 


Opracowana przez nas technologia wypełnień cenowych zabudowanych plexą oraz obudową z ramką aluminiową i wysokiej jakości tworzywami sztucznymi zyskała uznanie naszych klientów. Zapewnia stopień ochrony IP54. Gwarantuje to oprócz wysokiej ochrony na warunki atmosferyczne łatwość utrzymania urządzenia w czystości.

 Polecamy satelitarną synchronizację czasu poprzez GPS, która dostępna jest jako dodatkowa opcja w serii Z oraz serii ZT. Synchronizacja czasu zapewnia dokładność co do jednej sekundy oraz zapewnia samodzielne przestawianie pomiędzy czasem zimowym a letnim. Chcesz aby dwa lub więcej zegarów wskazywało dokładnie ten sam czas? Zastosuj satelitarną synchronizację czasu GPS.

 INTERNETOWY SYSTEM SYNCHRONIZACJI CZASU - ISSC . System ten jest alternatywą dla systemu synchronizacji GPS. Jest on przeznaczony do synchronizacji zegarów z czasem internetowych serwerów NTP i może być stosowany wszędzie tam, gdzie możliwy jest dostęp do sieci Internet. Maksymalna ilość obsługiwanych przez system zegarów to 256 a dokładność synchronizacji wynosi 1 sek.